KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689258

nr 1268 9258

Stig Thiderman

(1920-1973), Sverige

Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på pannå, 98x90 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 18:51:48